RPG Služby s.r.o.

RPG Služby, s.r.o.

Společnost RPG Služby www.rpgsluzby.cz započala svou činnost v březnu roku 2007. Je společným podnikem skupiny RPG Real Estate www.rpgre.eu a skupiny OKIN GROUP www.okingroup.cz.

V současnosti zejména podporuje hlavní podnikatelské aktivity RPG Real Estate v oblasti facility managementu, správy a údržby nemovitostí, komplexní regenerace bytových domů, renovace bytového i nebytového fondu. Stejné služby nabízí i externím zákazníkům jak v regionu Ostravska, tak i na území celé ČR. Organizačně je společnost rozdělena na pět divizí dle oborů činnosti.

Je to Divize Realizace, Divize Stavebních projektů, Divize Facility management pro firemního zákazníka, Divize Facility management pro koncového zákazníka a Divize Nákup. Firma dosahuje roční obrat přes 1 miliardu Kč a zaměstnává téměř 400 zaměstnanců.

OKIN GROUP a.s.

Jedna z největších společností v ČR, zabývající se poskytováním podpůrných služeb pro firmy a majitele nemovitostí – tzv. facility management.

OKIN GROUP (dříve OKIN FACILITY) působí v tomto oboru již od roku 1993 a v současné době rozšiřuje svou působnost i do zahraničí, konkrétně na Slovensko, Ukrajinu, do Ruska a Bulharska a v plánu je rozšíření i do dalších evropských zemí.